امروز: چهارشنب 01 اسفند 1397 برابر با 20 فوریه 2019

عاشقانه ها

مصاحبه با مجید روزبهان مدیریت تالار آندریا

تالار و باغسرای آندریا

1- بیوگرافی خود را بیان کنید.

روزبهان هستم متولد 1348 و ساکن مشهد هستم.

2- قبل از داشتن برند محبوب آندریا مشغول به چه کاری بوده اید؟

مدیریت شرکت تولیدی قطعات خودرو سایپا و ایران خودرو بودم که 60 کارگر داشتم.

3- چطور شد تصمیم گرفتید تالار آندریا را بسازید؟ آیا خلایی در این صنف مشاهده کردید؟ (زمان و سال تأسیس)

صد در صد به صورت اتفاقی وارد این حرفه شدم، باغ شخصی زیبایی در همین مکان فعلی آندریا داشتم، عروسی یکی از دوستان در باغ برگزار شد و من به این کار علاقه مند شدم و با توجه به کم بودن باغسرا در آن زمان اقدام به این کار کردم و در هر برهه های زمانی از سال اول برایم خوب و پربار بود.

4- علت محبوبیت بالا و داشتن مشتری زیاد تالار آندریا چیست؟

شرط اول زندگی من خدمت و رضایت مشتری است و پول مد نظرم نیست و به روز بودن آندریا یکی از عواملی است که با تغییرات مداوم برای مشتریان تکراری نیست.

5- نحوه برگزاری یک مجلس عروسی در ایران نسبت سایر کشورها تا چه حد متفاوت است؟

نحوه برگزاری مجلس عروسی در کشورهای اروپایی خیلی ساده و کوچک است و به صورت خیلی خصوصی و اقوام درجه 1 دعوتند و اما در ایران بسیار بزرگ و باشکوه برگزار می شود و تمام اقوام از دور و نزدیک دعوت می شوند.

6- تالار داران با چه مشکلاتی رو به رو هستند؟

در ابتدا که برای مجوز اقدام کردیم خیلی مشکل داشتیم و سخت جواز گرفتیم و در ابتدا همکاری خوبی نداشتند اما در نهایت به ما لطف کردند و ما مجوزمان را گرفتیم. چون آن زمان زمینه این کار کم بود.       

7- به علاقه مندان به این شغل چه پیشنهاد و توصیه ای دارید؟

هنگامی که باغ تالار آندریا مجوز گرفت، مجوز شماره 17 بود، اما الان بالای 150 باغ تالار در طرقبه و شاندیز داریم و این کار کردن را برای کسانی که تازه می خواهند وارد این حرفه شوند سخت می کند و با توجه به منفی بودن رشد جمعیت هم این کار صلاح نیست.

8- اولین مجلس عروسی که برگزار کردیه اید را به یاد دارید؟ ذکر یک خاطره.

اولین مجلس در آندریا متعلق به خانم رمضانی بود که توسط آقای جعفری رزرو و برگزاری آن توسط آقای عزیزی بود و چون داماد ایران نبود و آلمان بود تمام کارهارا خود خانم رمضانی عروس انجام می داد و ما تا شب عروسی داماد را ندیدیم.

خاطره ای تلخ که در پایان شیرین شد.

اردیبهشت ماه 1389 تاریخ دقیق عروسی 89/02/30 عروسی در باغ آندریا برگزار شد که تمام مدت باران می بارید و همه عروسی با باران خراب شد. این عروسی و روز تاریخش از یاد من نمی رود. که البته 2 سال بعد از آن تاریخ همان عروس و داماد به من مراجعه کردند و دوستشان را برای رزرو مجلس آورده بودند. وقتی داماد از من پرسید شما من را به یاد دارید؟ من تاریخ عروسی شان را بیان کردم و به او گفتم اگر برای تو ناراحت کننده بود برای من تلخ ترین روز کاری ام بود.

عروس خانم در حالی که باغ را به دوستش نشان می داد تمام مدت بغض داشت، در آن زمان من از ایشان درخواستم دوباره مجلس داشته باشند در باغ آندریا مهمان ما باشند به شرط آن که لباس عروس بپوشند و در واقع دوباره عروسی برای این زوج برگزار شد.

 

یک جمله آندریایی: زیباترین تالار و باغسرای شرق کشور

یک جمله مدیریتی: خدمت به مشتری یک فرهنگ است. آنانی که از این فرهنگ فاصله دارند جایی برای رقابت در این بازار ندارند.ملاک واقعی شخصیت یک انسان چگونگی رفتار او با شخصی است که برای او هیچ نفعی ندارد.

 

این باغ وتالار در سال 1386جهت برگذاری صرفا عروسی تاسیس گردید

این باغ تالاردرمساحتی حدودچهارهزارمترو با فضای سرپوشیده هزاروچهارصدمترمربع واقع درمنطقه زیبای شاندیزمشهدقراردارد وبا تلاش واحد نمونه سال 1390 و1391 وواحد ممتاز در این سالها می باشد .اندریاباداشتن فضایی فوق العاده سرسبزاحساس خوبی رابه شماالقامی کندوباداشتن سالنی بدون ستون ومبله شده عروسی رامجللترنشان می دهد

زیبایی سادگی وتخصصی بودن قسمت های اندریارمزموفقیت ماست.اندریا مجهز به اتاق کودک وپذیرایی در باغ وتالار همزمان میباشدوهمه ساله با تغییرات کامل خود احساس تکراری بودن را حذف کرده و تبدیل به کامل ترین وبی ایراد ترین مجموعه پذیرایی شده اندریا با داشتن برنامه کامل برای عروسی و داشتن برنامه ریزی برای عروس وداماد کمک می کند عروس داماد شب خوب ,خاص و دوراز استرسی را تجربه کنند.

تلاش برای به کار گیری گروه خوب پذیرایی وگروه خوب دی جی و غذا با کیفیت عالی کمک کرده مهمانان شب بهتری را در کنار یکدیگر داشته باشند.تلاش اندریا برگذاری یک مجلس با شکوه, مجلل وگذاشتن یک خاطره خوب برای مهمان اندریاست.

محبوب ترین مطالب

حالت های رنگی